על מה תרצו לקרוא היום?

הצטרפות לאופק חדש

מתמחה בהוראה (החל מתשס"ט) העובד 1/3 משרה לפחות, יועסק אך ורק בתנאי "אופק חדש" גם אם המתמחה מלמד במוסד שלא נכלל ב"אופק חדש".
מורה חדש (לפי הגדרת משרד החינוך) בבית ספר בחינוך הרגיל – העובד 50% משרה לפחות ,
ובחינוך המיוחד – העובד  1/3 משרה לפחות,  מצטרף באופן  אוטומטי ל"אופק חדש" גם אם המורה מלמד במוסד שלא נכלל ב"אופק חדש".
מורה קיים אקדמאי  (לפי הגדרת משרד החינוך) מצטרף ל"אופק חדש" אם הוא מלמד לפחות 1/3 משרה במוסד אשר נכלל ב"אופק חדש".
מורה קיים לא אקדמאי עם ותק לשכר של  עד 27 שנים (כולל) מצטרף ל"אופק חדש"  אם הוא מלמד לפחות 1/3 משרה במוסד אשר נכלל באופק חדש ומתחייב להשלמת תואר ראשון  תוך ארבע שנים ממועד הצטרפותו לאופק חדש (סעיף 51 א')
מורה קיים לא אקדמאי עם ותק לשכר של  28 שנים ומעלה מצטרף ל"אופק חדש"  אם הוא מלמד לפחות 1/3 משרה במוסד אשר נכלל ב"אופק חדש", ללא התניה של השלמת תואר ראשון (סעיף 51 ב').