דרגה באופק חדש

דרגה באופק חדש

הודעהעל ידי sigaldl » ב' ספטמבר 06, 2010 7:59 pm

שלום
ברצוני לדעת כיצד והיכן אני בודקת מה הדרגה שלי באופק חדש?
תודה מראש על העזרה
חג שמח ושנה טובה
סיגל דריקר
sigaldl

Re: דרגה באופק חדש

הודעהעל ידי חגית,מינהלת אופק חדש » ג' ספטמבר 07, 2010 1:25 pm

סיגל שלום,

נוסחת המרת השכר לאופק חדש מופיעה בסעיף 44 בהסכם ועיקרה -
לוקחים את רכיבי שכר להמרה מה"עולם הישן" - חודש מרץ בשנה שקדמה לכניסת המורה לרפורמה. הרכיבים להמרה הם: שכר משולב, תוספות 87', תוספת 94', תוספת 2001, תוספת 2008, גמולי השתלמות (כולל כפל תואר) ותוספת פיצול ותוספת הכשרה(אם נתנו) ומחשבים נתונים אלו על בסיס משרה מלאה (מחלקים את רכיבי ההמרה במקדם המשרה בשנה שקדמה לכניסת המורה לרפורמה).

הסכום שהתקבל מוכפל במקדם המרה - תוספת אחוזית (1.17 עד 1.27 ביסודי ו-1.27 עד 1.37 בחט"ב בהתאם לסטטוס של המורה - מורה מקצועי/ מחנך/ מורה אם/ מורה אם ומחנכת).

תוצאת החישוב משובצת בטבלת תואר ראשון בשורת הותק לקביעת דרגה באופק חדש (הסכום המקורב כלפי מעלה). מורה בעל תואר שני משובץ עם הותק והדרגה שהתקבלה בטבלת תואר שני (תוספת של 5%).
חגית,מינהלת אופק חדש

הודעהעל ידי sigaldl » ב' ספטמבר 13, 2010 8:20 am

תודה על התגובה. ברצוני לדעת מה הדרגה שלי ולא כיצד אני מחשבת את השכר. לשכר אני יודעת שיש טבלה והיא בנויה לי דרגות או איזה שהוא מדרג. האם יש אתר שאליו אני מזינה מידע והוא קובע לי את הדרגה?
תודה
סיגל
sigaldl

הודעהעל ידי חגית,מינהלת אופק חדש » ב' ספטמבר 13, 2010 3:21 pm

שלום לך,

משרד החינוך צפוי להעלות בתקופה הקרובה סימולטור שכר מעודכן למורים אשר הצטרפו לאופק חדש השנה ובו מוצגת הדרגה הצפויה למורה. בכל מקרה תוכלי לדעת מהי דרגת שכרך בתלוש השכר של חודש ספטמבר ולבקש הסברים מגזברות משרד החינוך במחוז.
חגית,מינהלת אופק חדש

חזור אל הצטרפות לאופק חדש

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד