על מה תרצו לקרוא היום?

הנחיות לשימוש בפורום החדש

הנחיות לשימוש בפורום החדש

הודעהעל ידי חגית,מינהלת אופק חדש » ב' אפריל 20, 2009 11:09 am

לכל המורים שלום,
אנחנו שמחים להציג בפניכם את מערכת הפורומים החדשה והמתקדמת של בלוג הסתדרות המורים.
מצ"ב הסברים וכללי שימוש בפורומים החדשים:

1. על מנת להשתתף בפורום, יש צורך ברישום קצר ובחירת שם משתמש וסיסמא. פרטים אלה לא מיועדים למעקב אחר גולשים. כניסה באמצעות אותו שם משתמש וסיסמא תאפשר לכם תמיד לעקוב אחר השאלות שהעליתם והתשובות שניתנו להן.
2. יש לבחור את הפורום המבוקש בהתאם לנושא שאלתכם. לחצו על כותרת הפורום בעמוד הפורומים הראשי.
3. לחצו על כפתור "הוסף נושא חדש" ופרסמו את שאלתכם.

לכל בעיה, שאלה, בקשה והערה פנו למייל info@blogmorim.org.il

אנו מקווים כי מערך הפורומים החדש יהיה עבורכם יעיל ופורה.
חגית,מינהלת אופק חדש

Re: הנחיות לשימוש בפורום החדש

הודעהעל ידי daliadi » ג' מאי 05, 2009 3:14 pm

האם חובה על מורים שהצטרפו לאופק חדש להשתלם?
אני הבנתי שרק מי שרוצה להעלות בדרגה צריך להשתלם אז מדוע מציקים לנו בנושא ההשתלמויות?
המבחר של ההשתלמויות של אופק חדש כל כך עלוב ומצומצם , מה קורה אם מתוך 2 אפשרויות בחירה שהיו באזורינו לא מצאתי משהו שמעניין אותי?
daliadi

הודעהעל ידי hodayape » ג' יוני 02, 2009 11:22 pm

שלום לך,
1. כדאי לך מאוד להשתלם מבחינה כספית הדבר מאוד רווחי. זה יכול להעלות את השכר בכ-2000 שקלים למי שלא באופק חדש ולמי שבאופק חדש השכר רק עולה עם הדרגות.
2. אל לך להתפלא על הבחירה הדלילה והמשעממת של ההשתלמויות הרי זה ידוע שבמשרד החינוך מביאים השתלמויות משעממות שלעיתים המרצות עצמן אינן יודעות על מה הן מרצות. חבל שכך מזלזלים במורים ובאינטלגנציה שלהם. ואחרי זה רוצים שהתלמידים לא יזלזלו במורים

בהצלחה
hodayape

הודעהעל ידי ROUHAMA » ד' יולי 29, 2009 8:27 am

צר לי אך המענה שלכם לוקה בחסר. חוסר ההתיחסות שלכם לשאלות המורים מקוממת. שלחתי מספר הודעות למיילים שנתתתם לפורום ולפורום הסתדרות המורים, ששם אגב, עונים מהר,אך הם הפנו אותי אליכם ואתם פשוט לא מגיבים.
למה הקמתם את הפורום הזה אם אינכם עומדים בקצב השאלות המטרידות את המורות שנכנסו לאופק חדש???
ROUHAMA

הודעהעל ידי cq1527 » ב' אוגוסט 24, 2009 12:18 pm

אני מסכימה מאוד עם דבריה של ROUHAMA , לפני יותר משבוע שלחתי שאלה בעניין התפילה, תוך הדגשת דחיפות הנושא, אך לצערי לא היתה שום התייחסות עד לרגע כתיבת שורות אלה. המעבר לאופק חדש הוא לא קל למורים ותיקים. התייחסות כזאת לא רק שלא מעודדת אלא אף מגבירה את החששות והחשדות. חבל!
cq1527

הודעהעל ידי ריקי אייגנר » א' ספטמבר 13, 2009 3:20 pm

שלום,
מטבע הדברים חשוב שמורים יהיו מעודכנים וישתלמו.
ריקי אייגנר

חזור אל גמולים והשתלמויות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים