על מה תרצו לקרוא היום?

אתר "בין הצלצולים" מספק למורים כלי התמודדות מעשיים וחשובים

מערכת החינוך היא הרבה יותר מ"רק" תלמידים, מורים ומערכי שיעורים. למעשה, יש עולם שלם של אירועים שמתרחשים בין כותלי בית הספר אבל לא קשורים ישירות לחומר הלימודי, ובכך אנחנו מתכוונים לכל מה שמתרחש בין הצלצול לתחילת ההפסקה לבין הצלצול שמבשר על סיומה. התובנה הזו בדיוק היא שעומדת מאחור האתר "בין הצלצולים".

אתר "בין הצלצולים" מספק מקום מפגש למחנכים העוסקים בטיפוח אקלים בית-ספרי ובהקניית כישורי חיים, ולמחנכים המתמודדים עם תופעת האלימות במערכת החינוך: אלימות ברשת, אלימות מילולית, אלימות פיזית ואלימות מינית.

החזון של האתר ברור: להעמיד לרשות אנשי חינוך משאבי תוכן וכלים מעשיים, זמינים וידידותיים להתמודדות עם תופעת האלימות ולטיפוח אקלים חינוכי-חברתי.

כך, באתר תוכלו למצוא מערכי שיעור, סרטונים, דפי מידע, פעילויות מתוקשבות, מצגות אינטראקטיביות, הדרכות, משחקים ודפי עבודה לתלמידים בנושאים שונים, המותאמים לפי שכבות גיל. זאת לצד ייעוץ והדרכה של מיטב המומחים הנותנים מענה לשאלות של מורים, מחנכים והורים.

תכני האתר זמינים גם באפליקציית "בין הצלצולים", שמאפשרת לקבל מידע בזמן אמת על נושאים אקטואליים הנמצאים על סדר היום או נושאים המזמנים שיח חברתי-ערכי, לצד תוכן ייעוד הקשור לאירועים בלוח השנה (חגים, מועדים וימים מיוחדים).

וזה לא הכול. לצד תכני האפליקציה יש גם מפגשים וסדנאות המתקיימים בחדרי המורים בהנחיית מכונים מובילים בתחומם, שמטרתם לתת למורים מענה וכלים בנושאים שונים, כגון ניהול רגשות, יחסי מורים-הורים, גבולות ודחייה חברתית.

האתר מיועד לקהילת אנשי ההוראה והמחנכים בישראל: בגנים, בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים – במגזרים השונים במערכת החינוך, והוא פרי שיתוף פעולה בין הסתדרות המורים, הקרן לקידום מקצועי והמרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח). זאת כחלק מהמאמץ המתמשך להעצמת מקצוע ההוראה ומתן מענה טכנולוגי לקידום מורים – משימות שהסתדרות המורים שותפה להן יום יום, שעה שעה.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.